Share |

Janakkalan SDP:n uudet valtuutetut

Share |
23.04.2017

Aho Sirkka-Liisa

Alijärvi Pirjo

Heinämäki Markus

Ilmarinen Kalevi

Kurki Rauno

Laitinen Outi

Lindsten Tomi

Löytynoja Reijo

Nylund Piia

Virtanen Erkki

07.03.2019Kevätkokous 27.3.2019
06.03.2019Demarijäsenet kirkkovaltuustoon 2019 - 2022
04.03.2019Tervetuloa mukaan toimintaan!
01.03.2019Vaalikevät 2018
14.02.2019Uusi johtokunta valittu
23.04.2017Janakkalan SDP:n uudet valtuutetut
28.01.2017SDP:n uudistettu nuorisotakuu - tutustu täällä!
07.07.2014Pirjo Alijärvi Janakkalan ehdokas eduskuntavaaliehdokkaista käytävään puolueäänestykseen
25.05.2014Turengin Sosialidemokraatit ry:n nimi muuttuu Janakkalan Sosialidemokraatit ry:ksi
29.11.2013Määrätietoisia askelia järjestörakenteen uudistamisessa

Siirry arkistoon »